I wish: Nightstand

Een nachtkastje heb ik eigenlijk nooit gehad. Mijn kamer in het ouderlijk huis was te klein en nu ik op mezelf woon heb ik, ondanks de ruimte, nog steeds geen nachtkast. Ik heb wel een soort nachtkastje, ingebouwd, waar ik boeken en notitieboeken bewaar. Misschien leuk om eens te laten zien?

Ik wens dus op een dag een ‘echt’ nachtkastje naast mijn bed en Josefin Hellström-Olsson begrijpt precies wat ik daarmee bedoel. Prijzig, $800, maar wel heel mooi.



Heb jij een nachtkastje naast je bed staan? En waar gebruik je deze voor?


    10 reacties op I wish: Nightstand

  • Osina
    (op 17 January 2012 om 13:42)

    Oeh, I LIKE!

    Ik gebruik mijn nachtkastje vooral voor (hoe kan het ook anders) mijn lees- en dagboeken. Dit nachtkastje zou goed van pas komen!

  • Jessica
    (op 17 January 2012 om 14:39)

    Wat een cool nachtkastje!
    Ik heb als nachtkastje eerder een ladekast. Met 3 grote lades waar ik sokken en andere rommel.
    Ervoor, op de grond dus, bewaar ik steeds een stapel boeken van de bibliotheek.

  • Sandra
    (op 17 January 2012 om 15:37)

    Wauw wat een gaaf ding! Als kind had ik altijd een boekenplankje boven m’n bed, maar nu heb ik wel een nachtkastje waar ik inderdaad wat rommeltjes in bewaar. En een paar van m’n geliefde boeken natuurlijk.

  • Sanne
    (op 17 January 2012 om 17:45)

    Gaaf!!! Ik had wel een simpel nachtkasje, maar ik heb die weggedaan en mn bed langs een lange kast gezet, waar ik boeken al in bewaarde en ook nog spulletjes op kon zetten. Werkt prima :)

  • Karlijn
    (op 17 January 2012 om 18:24)

    Die is gaaf! Ik heb een groen nachtkastje met lades erin, waar een notitieblokje op ligt en nog wel wat zooi ;)

  • Rianne
    (op 17 January 2012 om 20:38)

    Zo! doe mij die maar!
    Ik gebruik mijn nachtkastje alleen voor de praktische zaken. Wekker, telefoon, bril en mijn boek dat ik op dat moment lees. Ik heb niet zo heel veel ruimte en ik heb er een hekel aan als ik ‘s nachts per ongeluk wat omgooi xD

  • Susanne
    (op 18 January 2012 om 08:33)

    Ik heb een nachtkastje gekocht maar die staat niet naast mijn bed. Ja vaag, maar hij paste daar niet en ik heb een roomdevider naast mijn bed staan waar ik van alles in kan leggen. Maar ik vind dit nachtkastje wel super cool

  • Lyanne
    (op 18 January 2012 om 09:34)

    Haha wat een leuk nachtkastje! Ikzelf heb best een groot nachtkastje met twee laden, waar ik mijn te lezen boeken in bewaar. Echt handig, want je vergeet nooit welke boeken je nog moet lezen.

  • Ariska
    (op 18 January 2012 om 18:06)

    Gaaf! Maar wel erg inhandig bij het neerzetten volgens mij, want hij past niet ergens leuk in een hoekje omdat hij uitsteekt. But still. Like!

  • Angelina
    (op 1 February 2012 om 17:40)

    Gaaf!! Helaas heb ik daar geen ruimte voor naast mijn bed, maar denk dat die ook heel goed op een andere plek kan!

Laat een reactie achter