From blogger to brand

Hij komt uit 1984, is dus 26 jaar, geeft les op een van de oudste private universiteit terwijl hij zelf een college dropout is, rijdt in een Lotus Elise, is oprichter van de website WeTransfer, heeft onder andere Apple, Nike en Coca-Cola in zijn klantenbestand staan en is een succesvolle blogger die voorheen schreef over lifestyle gerelateerde onderwerpen maar anno nu het leven van zijn onderwerpen leeft. Ik heb het natuurlijk over Nalden.

Elke blogger droomt ervan om zo groot te worden als Nalden. Hij reist de hele wereld over, leeft een leven waar je u tegen zegt (als je de verhalen mag geloven) en kom op, wie rijdt er nou op zijn leeftijd in een Lotus Elise? Zelf gun ik het hem met alle liefde, maar eigenlijk is dat niet specifiek mijn droom. Mijn droom? Mijn eigen boek schrijven en uitgeven, waar met grote letters mijn naam staat bedrukt. En ja, je raadt het al: Nalden’s eerste boek komt eraan!

In mijn boek zal hoogstwaarschijnlijk met meer dan 50.000 woorden een verhaal worden verteld, in het boek van Nalden zullen dit er maximaal vijftig zijn. Waarom? From Blogger To Brand vertelt het levensverhaal van deze wereldberoemde blogger in beelden. Origineel toch?

Al ben ik van mening dat het boek over Nalden wat laat is, ik had wel verwacht dat er al enkele jaren meerdere uitgevers op de loer lagen om deze blogger te strikken, ben ik heel erg benieuwd naar de beelden, het verhaal en natuurlijk om geïnspireerd te worden om als blogger groter te worden. April 2011 komt het boek bij Lebowski Achievers. uit. Dus, to be continued.


    5 reacties op From blogger to brand

  • Tweets die vermelden From blogger to brand – HOW ABOUT A BOOK -- Topsy.com
    (op 26 January 2011 om 22:04)

    [...] Dit blogartikel was vermeld op Twitter door Claudia, Claudia. Claudia heeft gezegd: Langverwachte artikel nu online op #howaboutabook! http://bit.ly/h6fR9R [...]

  • Danique
    (op 26 January 2011 om 22:27)

    Zijn blog is ook wel heel gaaf!

  • Kay
    (op 26 January 2011 om 22:28)

    Ik snap nooit zo goed hoe Nalden zo groot heeft kunnen worden, maar ik gun het ‘m wel. Jou ook! Leuk artikel!

  • Femke
    (op 27 January 2011 om 09:29)

    Ik kende hem nog niet, maar wat een leuke blog zeg!

  • Laura
    (op 28 January 2011 om 14:41)

    Ik had ook nog nooit van hem gehoord.

Laat een reactie achter